פרופיל

קבוצת SWIS FM סוויס אפ-אם יורם הפקות-2001 נוסדה בשנת 1985.

ליורם סוויסה ממייסדי החברה והעומד בראשה היה חלום להפוך כל פנטזייה מוסיקלית למציאות מדהימה חדשנית ופורצת את גבולות הדמיון החופשי... 

ומאז ועד היום במהלך כל השנים שומרת  החברה על רעננות, יצירתיות ועל סטנדרטים ומקצוענות מהגבוהים בענף. היא נחשבת לאחד המותגים הגדולים והמובילים בתחום האירועים, ההפקות, הבידור והתקשורת בישראל, הן במגזר הפרטי והן בעסקי.

ההשקעה במשרד באולפנים ובשטח, היחס האישי ללקוחות לאורחים ולעובדים, ההקפדה על כל פרט לפני ובמהלך האירוע, הידע המוסיקלי העצום, הצליל החדש, ציוד ההגברה והתאורה מהמתקדמים בעולם, האמינות, הדייקנות, האחריות, היצירתיות, השאיפה למצוינות והניסיון הרב בתחום האירועים, הם אלה שהופכים אותנו להיות הטובים ביותר.

צוות ההפקה שלנו, חטיבת המוסיקאים, הDJ'S, הנגנים, הזמרים, הזמרות, האומנים, הרקדנים,הרקדניות ,ההרכבים המוסיקליים ולהקות האירועים  שלנו יגרמו לכם מעל לכל, להרגיש, להשתחרר להתמכר למוסיקה, לחוויה ולאווירה המדהימה שניצור עבורכם בכל פעם מחדש..... 

מחלקת יחסי ציבור לאומנים ולעסקים, ג'ינגלים ועריכות מוסיקליות לעסקים, פרומואים וקידום מכירות ובחטיבת התקשורת שלנו אנו מפיקים ומגישים  את מיטב תוכניות הרדיו והטלוויזיה המובילות בישראל. 

הצוות המקצועי של SWIS FM ישמח להגשים עבורכם את החלום ולהעמיד לרשותכם לפי הצורך, טעמכם ותקציבכם את מיטב היוצרים והגימיקים הנלווים אל עולם המוסיקה והתקשורת בארץ ובעולם.